Gryf Prosty HERTZ 180 cm

59,99 zł
Brutto
Hertz Fitness
Obecnie brak na stanie
 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Nowe dyscypliny w dziedzinie sportu i fitnessu otwierają właścicielom siłowni nowe drogi do atrakcyjnego poszerzania swojej dotychczasowej oferty. Jedną z najpopularniejszych dyscyplin, zarówno wśród mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników, jest Cross-Fit. Chcąc zapewnić swoim klientom wykonywanie niesamowicie efektywnych i skutecznych ćwiczeń wchodzących w skład treningu Cross-Fit, powinieneś upewnić się, czy posiadasz sprzęt, który sprosta najbardziej intensywnym wyczynom. Nieodłącznym elementem niektórych z nich jest sztanga.

Aby sprostać wymaganiom zarówno mniej, jak i bardziej wytrenowanym użytkownikom wybierz Gryf Prosty HERTZ 180 cm, a następnie dopasuj komplet odpowiedniego obciążenia. Waga samego gryfu wynosi 9 kg – jest to wartość wyjściowa, którą możesz dowolnie modyfikować i rozbudowywać poprzez dodawanie wybranych ciężarków. Montaż talerzy jest niezwykle prosty dzięki gwintowanym nakrętkom, które sprawiają, że ciężarki zostają ciasno i stabilnie zamocowane. Nawet podczas najintensywniejszych i najbardziej dynamicznych ćwiczeń nic nie będzie „latało”, talerze nie obluzują się, a Twoje bezpieczeństwo oraz zdrowie będzie sukcesywnie chronione. A kontuzje? O ich istnieniu możesz spokojnie zapomnieć!

Gryf Prosty HERTZ 180 cm stanowi również świetną bazę do stworzenia sztangi nadającej się do użytku domowego. Jeśli posiadasz specjalnie wydzieloną przestrzeń do ćwiczeń fizycznych, możesz z powodzeniem korzystać z wszystkich atutów profesjonalnego treningu siłowego.

 

DANE TECHNICZNE:

Długość uchwytu

113 cm

Długość gwintu

2x33 cm

Waga

6,90 kg

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć