Gryfy do hantli HERTZ 40 cm z gumą

49,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  36 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Czy trening górnych partii ciała może być jeszcze bardziej efektywny niż ten, który znasz z doświadczenia lub obserwacji? Użytkowanie profesjonalnego sprzętu może dosłownie czynić cuda! Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem siłowni, czy też preferujesz ćwiczenia w domowym zaciszu – zapewnij sobie przyrząd rekomendowany przez specjalistów! Jeśli zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie w czasie treningu, najlepszym wyborem będą gryfy do hantli HERTZ 40 cm z gumą, która zapewnia stabilniejsze trzymanie części chwytnych. Ponadto prezentowany model wykonany jest z wysokojakościowej stali węglowej, a zatem z materiału, który słynie z tego, że jest niezwykle wytrzymały i odporny.

Zależy Ci na maksymalnie szybkich efektach? Chcesz błyskawicznie rozwinąć muskulaturę? Marzysz o rozbudowanym bicepsie? Nic prostszego – gryfy do hantli HERTZ 40 cm z gumą doskonale nadają się do skomponowania skutecznego narzędzia do ćwiczeń. Dzięki nim już w kilka sekund uzyskasz doskonale wyważone hantle – wystarczy dopasować talerze o preferowanym ciężarze i zamocować je na gwintach. Zarówno mocowanie, jak i zdejmowanie talerzy z gryfu jest niezwykle proste.

Gotowe hantle możesz z powodzeniem wykorzystywać do wielu różnych ćwiczeń siłowych, a nawet – na lekkim obciążeniu – jako świetne urozmaicenie treningu cardio. Dzięki nim zadbasz o swoją kondycję fizyczną, a także wypracujesz doskonale wyrzeźbione mięśnie przedramion, ramion oraz barków. Zależy Ci na szybkich efektach? Na co czekasz, działaj!

 

DANE TECHNICZNE:

Długość uchwytu

14cm

Długość gwintu

2x13cm

Waga

Około 2kg

Napisz ocenę

Gryfy do hantli HERTZ 40 cm z gumą

Gryfy do hantli HERTZ 40 cm z gumą

Napisz ocenę

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu