Gryfy Krótkie 45cm 2 szt Promax

39,99 zł

loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Aby zapewnić swoim klientom zróżnicowany trening na wysokim poziomie, oprócz sztang na gryfie prostym oraz łamanym, uzupełnij wyposażenie o Gryfy Krótkie 45 cm 2 szt. Promax to renomowany producent przyrządów służących do ćwiczeń siłowych – od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem profesjonalnego sprzętu kulturystycznego, który jest ceniony przez użytkowników.

Znane z wysokiej jakości gryfy krótkie zostały wykonane z wyselekcjonowanego materiału, który jest niezwykle odporny nawet na najwyższe obciążenie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nawet bardzo intensywne i częste użytkowanie nie sprawi, że gryfy stracą swój atrakcyjny wizualnie wygląd. Bez śladu zarysowań czy uszkodzeń – nawet po upływie wielu miesięcy gryfy wciąż będą wyglądały tak, jak w dniu zakupu. Stalowy, chromowany gwint zapewnia łatwe i szybkie zamocowanie dodatkowych talerzy. Dołączone w komplecie specjalne zaciski umożliwiają samodzielne przystosowanie hantli do pracy – wystarczy umieścić wybrane ciężarki na części gwintowanej, a następnie przykręcić i dodać zacisk. Czynność ta jest na tyle prosta, że Twoi klienci z pewnością poradzą z nią sobie nawet bez Twojej pomocy.

Gryfy krótkie umożliwią Ci efektywny trening takich mięśni jak biceps, triceps, klatka piersiowa, barki, przedramiona, plecy, a nawet brzuch.

Napisz ocenę

Gryfy Krótkie 45cm 2 szt Promax

Gryfy Krótkie 45cm 2 szt Promax

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu