Gryf Łamany HERTZ 120 cm

69,00 zł
Brutto
Hertz Fitness
Obecnie brak na stanie
 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Kulturystyka to sport wymagający od Ciebie kompleksowego działania nad wszystkimi grupami mięśni – aby to osiągnąć, należy urozmaicać treningi siłowe z wykorzystaniem sztangi. Jak to zrobić? Jeśli dotychczas wykorzystywałeś w swoich ćwiczeniach głównie sztangę z gryfem prostym, czas spróbować gryfu łamanego. Czy to działa? Profesjonalny Gryf Łamany HERTZ 120 cm umożliwia niezwykle łatwe wdrożenie ćwiczeń angażujących wszystkie nowe partie mięśni, które nie były tak dobrze kształtowane w trakcie treningów z wykorzystaniem sztangi z gryfem prostym. Ponadto wszelkie wgłębienia w gryfie łamanym dostosowane są anatomicznie do dłoni, zatem sprawiają, że Twoje nadgarstki będą Ci bardzo wdzięczne, ponieważ ćwiczenia ich dodatkowo nie obciążą. Co jeszcze sprawia, że model ten jest wyjątkowy?

Stawy nadgarstkowe mogą być również nadwyrężane poprzez nieprzystosowaną do trzymania powierzchnię – jeśli jest zbyt śliska, nie tylko stwarza zagrożenie, lecz również stanowi podwójny wysiłek dla delikatnych stawów. Jak wygląda prawidłowo dostosowany gryf? Specjalnie ryflowana powierzchnia chwytna czyni Gryf Łamany HERTZ 120 cm narzędziem zapewniającym komfortowy trening. Dzięki temu ćwicząc, możesz być pewien, że doskonale wypracowanej kondycji tkanki mięśniowej nie przypłacasz właśnie dokuczliwymi i nierzadko bolesnymi problemami ze stawami. Ta pewność gwarantuje również poczucie bezpieczeństwa. Teraz możesz śmiało skupić całą swoją uwagę na treningu – o całą resztę zadba gryf łamany marki HERTZ.

 

DANE TECHNICZNE:

Długość uchwytu

82 cm

Długość gwintu

2x19 cm

Waga

4,85 kg

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć