Atlas Hertz ZX 100

599,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Atlas Hertz ZX 100

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie na plaży. Co widzisz? Pięknie zarysowane mięśnie, wyrzeźbiony brzuch i wysportowane ciało, które wzbudza podziw w oczach każdego mijającego Cię plażowicza? Jeśli o tym właśnie marzysz – podpowiemy Ci, jak możesz to osiągnąć. Bo możesz i mało tego – osiągniesz to z łatwością! Wystarczy, że w odpowiedni sposób dobierzesz ćwiczenia. Pomoże Ci w tym profesjonalny Atlas Hertz ZX 100.

Ta jednostanowiskowa stacja kulturystyczna została zaprojektowana tak, abyś mógł jej z powodzeniem używać do codziennych ćwiczeń wszystkich partii ciała, ze szczególnym uwzględnieniem klatki piersiowej, brzucha, rąk oraz nóg (czyli tego, co najważniejsze!). Stacja nadaje się świetnie zarówno dla początkujących, jak również dla zaawansowanych użytkowników – maksymalne odczuwalne obciążenie wynosi 70 kg, lecz możesz je dowolnie stopniować. Co więcej, ćwiczenia na jednostanowiskowej stacji kulturystycznej są niezwykle wygodne – zajmując jedną pozycję, możesz trenować dowolną partię ciała w danej chwili. Atlas Hertz ZX 100 to doskonały sprzęt, którym może poszczycić się niejedna siłownia, nadaje się również do użytku domowego, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca – niezależnie od tego, jaką przestrzenią życiową dysponujesz, możesz stać się posiadaczem profesjonalnego sprzętu, polecanego przez zawodowców.

Od dziś nic Cię już nie powstrzyma przed osiągnięciem wymarzonej sylwetki – koniec z wymówkami! Kupując Atlas Hertz ZX 100, skazujesz samego siebie na sukces. Ćwicz regularnie, a osiągniesz wymarzone efekty – nawet bez konieczności wychodzenia z domu.

 

DANE TECHNICZNE:
Dostępne stanowiska

-trenażer klatki piersiowej - wyciskanie, rozpiętki

-górny drążek - wyciskanie i ściąganie drążka.

-trenażer nóg
Wymiary

-wysokość: 155cm

-długość: 110cm

-szerokość: 115cm
Oparcie

-długość: 54cm

-szerokość: 27cm
Siedzisko

-długość: 31cm

-szerokość: 23-30cm
Trenażer klatki piersiowej

-rozstaw: 84cm

-wysokość: 27cm

-szerokość: 51cm
Odważniki

-7 odważników po 5kg

-przełożenie 2:1, odczuwalne obciążenie 70kg
Przeznaczenie Do użytku domowego, klasa urządzenia H
Gwarancja Produkt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Maksymalna waga osoby ćwiczącej 110 kg

 

 

Ocena 
Sławek

polecam

tani, dobry sprzet, polecam

Ocena 
arek

polecam

dobry tani sprzet dla amatorow

Ocena 
Mario

polecam

Ta jednostanowiskowa stacja kulturystyczna została zaprojektowana tak, abyś mógł jej z powodzeniem używać do codziennych ćwiczeń wszystkich partii ciała, ze szczególnym uwzględnieniem klatki piersiowej, brzucha, rąk oraz nóg (czyli tego, co najważniejsze!). Dlatego polecam!

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Atlas Hertz ZX 100

Atlas Hertz ZX 100

Atlas Hertz ZX 100

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu