Atlas Hertz ZX-500

2 750,99 zł


Atlas Hertz ZX 500 Profesjonal

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Marzysz o idealnej figurze, nie tylko na wakacje? Jesteś kobietą i z zazdrością spoglądasz na pięknie wyrzeźbione brzuchy koleżanek z siłowni, z dnia na dzień tracąc zapał do ćwiczeń? A może jesteś mężczyzną i nie masz ochoty na dietę odchudzającą czy picie zdrowych koktajli – chcesz po prostu dać sobie ostry wycisk i zyskać wymarzoną klatę?

Multifunkcyjna stacja kulturystyczna, jaką jest atlas Hertz ZX-500 to profesjonalny przyrząd, dzięki któremu wyćwiczysz wszystkie partie ciała – zarówno górne, jak i dolne. Komfortowe siedzisko z oparciem zapewnia wygodę nawet w czasie najdłuższego treningu, w którego trakcie zdecydowanie nikomu nie grozi nuda! Użytkownik ma do wyboru bowiem: trenażer klatki piersiowej ze specjalną funkcją do ćwiczeń barków, górny drążek z regulowanym obciążeniem, zaawansowany trenażer nóg, symulator wioseł, boczne odciągi oraz wiele innych funkcjonalności, które pozwolą zbliżyć swoją sylwetkę do wymarzonego ideału. Profesjonalny trening z użyciem jednego przyrządu jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Ten model stacji kulturystycznej nadaje się nie tylko do użytku profesjonalnego – w siłowni – lecz również prywatnego. Oznacza to, że możesz urządzić sobie siłownię… we własnym domu! Nie potrzebujesz miliona sprzętów ani nawet specjalnego pokoju przeznaczonego wyłącznie do tego celu. Wystarczy, że zagospodarujesz sobie dwa i pół metra wolnej przestrzeni, w której umieścisz swój wielofunkcyjny atlas Hertz ZX-500. Tak, tylko dwa i pół metra w dowolnym pomieszczeniu zapewni Ci komfortowe warunki podczas codziennych treningów!

DANE TECHNICZNE:
Dostępne stanowiska

-trenażer klatki piersiowej - wyciskanie, ściąganie, wyciskanie na barki, wiosła,

-9 USTAWIEŃ UCHWYTÓW

-górny drążek : ściągnie

-trenażer nóg 2 drążki : długi, krótki

-dolna linka: trenażer nóg, bicepsów, symulator wioseł

-boczne odciągi- siedem kątów ustawień, symulacja ćwiczeń na bramie

Wymiary

-wysokość: 215cm

-długość: 190cm

-szerokość: 120cm

Oparcie

-długość: 57cm

-szerokość:  24 cm

Siedzisko

-długość: 31cm

-szerokość: 23-30cm

Trenażer klatki piersiowej

-rozstaw: 90cm

-kat nachylenia: regulowany 9 pozycji

Odważniki

-9 odważników po 5 kg

-przełożenie 2,3:1 , odczuwalne obciążenie :98 kg.

PrzeznaczenieDo użytku domowego, klasa urządzenia H
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Maksymalna waga osoby ćwiczącej140 kg

 

 

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu