Atlas 3 Stanowiska Hertz BOXER

-100,00 zł

1 549,99 zł

1 649,99 zł


Atlas Hertz Boxer 4 stanowiska

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Każdy sportowiec wie, jak ważna jest regularność treningów – wystarczy, że dwa lub trzy razy odpuścisz, a zaległości szybko dadzą o sobie znać. W dzisiejszych czasach nie zawsze jednak jest możliwość wygospodarowania kilku godzin na profesjonalny trening bokserski – przecież dojazd na salę treningową pochłania prawie tak wiele czasu. Nie każdy jednak wie o tym, że bokser o swoją formę może zadbać również na siłowni. Jeśli zatem jesteś posiadaczem siłowni i chciałbyś zaskarbić sobie sympatię nowej grupy klientów, możesz poszerzyć swoją ofertę w niezwykle łatwi sposób. Wystarczy, że zakupisz atlas Hertz Boxer.

Atlas Hertz Boxer to nie tylko wielofunkcyjna stacja kulturystyczna. Jak już sama nazwa wskazuje, atlas posiada również wygodne stanowisko z workiem bokserskim, dzięki któremu możesz bezpiecznie trenować w komfortowych, domowych warunkach. Ponieważ trening pasjonata boksu to nie tylko rozwijanie sprawności ciosów z użyciem worka bokserskiego, lecz również cała masa innych ćwiczeń rozwijających mięśnie. Dzięki temu, że atlas Hertz Boxer łączy w sobie aż trzy różne stanowiska, możesz dowolnie komponować codzienne treningi. Używając dostępnych funkcjonalności, z łatwością zadbasz kompleksowo o świetną formę Twojej klatki piersiowej, rąk, brzucha oraz nóg.

Jeśli Twoją największą pasją jest boks, lecz oprócz tego masz całe mnóstwo codziennych obowiązków i zwyczajnie brakuje Ci czasu – mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Nie sprawisz, że doba w magiczny sposób się wydłuży, lecz możesz znacznie skrócić czas poświęcany na dojazdy na siłownię – a nawet zniwelować go do zera! Jak? Wystarczy, że urządzisz siłownię we własnym domu. Potrzebujesz tylko kawałka podłogi, resztę załatwi atlas Hertz Boxer.

 

DANE TECHNICZNE:
Dostępne stanowiska

-trenażer klatki piersiowej - wyciskanie, rozpiętki

-górny drążek - podciąganie na drążku, trening tricepsów

-trenażer nóg

-dolny drążek - trening na modlitewniku, trening z gryfem, wioślarz

-ławka wygięta z regulowaną wysokością

-stanowisko do podciągania nóg

-stanowisko z workiem bokserskim

Wymiary

-wysokość: 226cm

-długość: 165cm

-szerokość: 220cm

Siedzisko

-długość: 30cm

-szerokość: 23cm

-wysokość regulowana: 45cm, 50cm, 55cm

Drążek górny
-długość: 101cm
Trenażer klatki piersiowej

-rozstaw: 83cm

-wysokość: 27cm

-szerokość: 51cm

Odważniki

-waga całego stosu: 65kg

-System bloczków realizuje przełożenie 2:1 - siła: 130 kg

PrzeznaczenieDo użytku domowego, klasa urządzenia H
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Maksymalna waga osoby ćwiczącej150 kg

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu