Hantle 2x 1,5 kg Axer żeliwne winylowe

39,00 zł

Hantle 2x 1,5 kg Axer żeliwne winylowe.

Doskonały zestaw do ćwiczeń fitnessowych oraz aerobiku. Komfortowa winylowa powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Od dłuższego czasu planujesz rozpocząć regularne treningi, ale zawsze znajdujesz wymówkę, żeby nie ćwiczyć? Wmawiasz sobie, że siłownia jest za daleko i nie masz czasu? Hantle 2 × 1,5 kg AXER żeliwne winylowe to przyrząd treningowy, który zmieni Twoje myślenie i ciało! Niewielkie fioletowe hantle o obciążeniu 1,5 kilograma są poręczne i bez żadnego problemu schowasz je do szafki po skończonym treningu. Świetnie wspomagają ćwiczenia w domu, sprawiając, że porzucisz wszelkie wymówki. Hantle 2 × 1,5 kg AXER żeliwne winylowe to także produkt przeznaczony do profesjonalnych siłowni, prezentują się niezwykle estetycznie, a żywe kolory dodają niezbędnej energii każdemu trenującemu.

Hantle 2 × 1,5 kg AXER żeliwne winylowe to jak sama nazwa wskazuje produkt zrobiony z żeliwa i wykończony warstwą polichlorku winylu. Takie zabezpieczenie powłoki chroni przed rozmaitymi uszkodzeniami i sprawia, że Hantle 2 × 1,5 kg AXER żeliwne winylowe niezwykle trwałe. Jakie ćwiczenia możesz wykonywać z lekkimi, fioletowymi hantlami? Te przyrządy treningowe wspaniale nadają się do wszystkich zestawów fitnessowych, potęgują efekty aerobiku. Wykonywanie wielu powtórzeń sprawi również, że spalisz nagromadzoną tkankę tłuszczową, a Twoje ciało będzie wyglądało niesamowicie zgrabnie. Hantle 2 × 1,5 kg AXER żeliwne winylowe łatwo utrzymasz w czystości, w czym pomaga zastosowana warstwa winylu. 1,5 kilogramowe obciążenie to nie tylko idealny sposób na rozpoczęcie przygody z siłownią, ale także przyrząd, który nie wywoła groźnych kontuzji – jest całkowicie bezpieczny.

30 innych produktów w tej samej kategorii: