Kettlebell 16 kg żeliwna Hertz

160,00 zł
Brutto
Hertz Fitness
Obecnie brak na stanie

Kettlebell żeliwna 16 kg Hertz.

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Znudziły Ci się dotychczasowe treningi na siłowni? Oczekujesz satysfakcjonujących rezultatów i wzmocnienia mięśni? Postaw na profesjonalne przyrządy treningowe – kettlebell 16 kg żeliwna HERTZ to wspaniała propozycja dla osób marzących o maksymalnej efektywności ćwiczeń – produkt ten angażuje praktycznie wszystkie grupy mięśniowe, sprawiając, że Twoje treningi w końcu dadzą zadowalające rezultaty. Kettlebell 16 kg żeliwna HERTZ zapewni Ci znakomitą siłę mięśni, a także pomoże usprawnić koordynację ruchową. Żeliwne odważniki świetnie wspierają pracę tych partii ciała, które w tradycyjnym treningu są zaniedbywane. 16-kilogramowa kettlebell 16 kg żeliwna HERTZ zapewnia maksymalne efekty i przeznaczona jest dla osób o zaawansowanej sprawności fizycznej. Żeliwne odważniki świetnie sprawdzą się na siłowni, ale mogą być także z powodzeniem wykorzystywane do treningu w warunkach domowych.

Kettlebell 16 kg żeliwna HERTZ to produkt przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Okrągłe kule posiadają ergonomiczny uchwyt, który zapewnia zdecydowanie lepszą efektywność ćwiczeń. Dodatkowo kettlebell 16 kg żeliwna HERTZ pozwala na wypracowanie smukłej sylwetki oraz wyprostowanej postawy ciała. Nie chcesz przesadzić z treningami i zbytnio rozbudować masy mięśniowej? Kettlebell 16 kg żeliwna HERTZ to produkt przeznaczony dla Ciebie. Żeliwny odważnik wpływa także na poprawę wydolności organizmu, jest więc przeznaczony również dla osób trenujących wyczynowo i przygotowujących się do zawodów.

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć