Kettlebell 12 kg żeliwna Hertz

120,00 zł
Brutto
Hertz Fitness
Obecnie brak na stanie

Kettlebell żeliwna 12 kg Hertz.

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Żeliwne odważniki w formie kuli z uchwytem szturmem zdobyły siłownie i kluby fitness, ponieważ zapewniają wspaniałe rezultaty treningów i angażują rozległe partie mięśniowe. Dla osób, które nie chcą dłużej czekać na efekty i oczekują szybkich wyników ćwiczeń, polecamy Kettlebell 12 kg żeliwna HERTZ. Chcesz wzmocnić swoją kondycję, uzyskać dużo siły w mięśniach i zadbać w trakcie treningów o wszystkie partie ciała? Kettlebell 12 kg żeliwna HERTZ to produkt stworzony z myślą o Tobie. Dzięki przesuniętemu środkowi ciężkości, osoba trenująca balansuje w trakcie ćwiczeń, co wspaniale angażuje wszystkie mięśnie i zapewnia płynny rozwój całej sylwetki. 12-kilogramowy odważnik to produkt przeznaczony nie tylko do użytku w profesjonalnych siłowniach – znakomicie nadaje się bowiem także do treningu domowego.

Kettlebell 12 kg żeliwna HERTZ umożliwia wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, dzięki którym Twoja sylwetka będzie prezentować się rewelacyjnie. A może po prostu chcesz uzupełnić treningi z wolnymi ciężarami i potrzebujesz całościowego wzmocnienia? Wybierz Kettlebell 12 kg żeliwna HERTZ, która zapewni Ci kompleksowe rezultaty w relatywnie szybkim czasie. Dzięki treningom z żeliwnym odważnikiem, nie tylko zadbasz o swoje mięśnie, ale również zatroszczysz się o zdrowie. Kettlebell 12 kg żeliwna HERTZ poprawia bowiem wydolność naczyniową, dzięki czemu unikniesz chorób serca, będziesz dłużej sprawny. Postaw na profesjonalny sprzęt marki Hertz, który gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty!

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć