Hantle 2x 0,5 kg Axer żeliwne winylowe

14,00 zł

Hantle 2x 0,5 kg Axer żeliwne winylowe.

Doskonały zestaw do ćwiczeń fitnessowych oraz aerobiku. Komfortowa winylowa powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Marzysz o wzmocnieniu mięśni lub zintensyfikowaniu efektów standardowych treningów? Chcesz trenować partie ciała w izolacji i oczekujesz zadowalających rezultatów? Wybierz hantle 2 × 0,5 kg AXER żeliwne winylowe, a szybko osiągniesz oczekiwany cel. To przyrząd służący nie tylko do rozbudowywania górnych partii mięśni, ale również wspaniały przyrząd kompleksowo rzeźbiący całą Twoją sylwetkę. Pracujesz nad nogami, pośladami czy brzuchem? Hantle 2 × 0,5 kg AXER żeliwne winylowe świetnie zoptymalizują efekty treningów. Półkilogramowe obciążenie daje delikatny opór, przez co mięśnie są zmuszone do bardziej intensywnej pracy. Wykroki z wykopem, brzuszki, przysiady? Dodaj do nich hantle 2 × 0,5 kg AXER żeliwne winylowe, a osiągniesz to, o czym marzysz. Efekty? Jędrne uda, podniesione pośladki i świetnie zarysowane mięśnie brzucha.

Hantle 2 × 0,5 kg AXER żeliwne winylowe to także świetny sposób na komfortową i efektywną rozgrzewkę. Półkilogramowy ciężar nie jest kontuzjogenny, dlatego hantle AXER są stworzone również dla osób, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w treningach. Przeznaczone są zarówno do użytkowania w domowym zaciszu, jak również na siłowniach. A może zabierzesz hantle 2 × 0,5 kg AXER żeliwne winylowe na trening na świeże powietrze? Są przecież niezwykle poręczne, z nimi Twój trening stanie się prawdziwą przyjemnością. Zielone hantle pokryte powłoką z winylu łatwo można utrzymać w czystości, są również odporne na uszkodzenia. Nie zastanawiaj się dłużej, wybierz praktyczny zestaw treningowy!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu