Drążek do ćwiczeń rozporowy 62-100 cm Allright

41,00 zł
Brutto
Allright
Obecnie brak na stanie

Drążek do ćwiczeń rozporowy, regulowany 62-100 cm Allright

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Szukasz idealnego drążka do podciągania się, który możesz zamontować w mieszkaniu? Drążek do ćwiczeń rozporowy 62-100 cm Allright to idealny przyrząd treningowy, dzięki któremu wypracujesz zdumiewające efekty – mocne mięśnie brzucha, ramion, grzbietu, a także zdecydowanie zwiększysz siłę i kondycję fizyczną. Zadbaj o siebie kompleksowo – wybierz Drążek do ćwiczeń rozporowy 62-100 cm Allright, który wspaniale wyrzeźbi Twoje mięśnie czworoboczne i międzyłopatkowe. Nie lubisz się podciągać? Kiedy zobaczysz pierwsze efekty ćwiczeń, zrozumiesz, że są to niezwykle efektywne treningi. Sprzęt jest łatwy w montażu, nie wymaga wiercenia i żmudnego przykręcania śrubami. Przemyślana konstrukcja sprawia, że drążek bez problemu zamontujesz na framudze drzwiowej i będziesz mógł codziennie wykonywać ćwiczenia wzmacniające ogólną kondycje Twojego organizmu.

Drążek do ćwiczeń rozporowy 62-100 cm Allright wykonany jest z chromowanego metalu, który nie tylko prezentuje się niezwykle estetycznie, ale również jest odporny na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Jest regulowany w zakresie 62-100 cm, a dopuszczalne obciążenie to 100 kg. Drążek do ćwiczeń rozporowy 62-100 cm Allright posiada także neoprenowe elementy w części chwytnej, dzięki którym Twoje dłonie będą idealnie przylegać do metalu, a każde kolejne podciągnięcie będzie łatwiejsze. Postaw na ergonomiczny, funkcjonalny i bezpieczny przyrząd treningowy, idealny dla kobiet i osób dopiero zaczynających treningi. Drążek do ćwiczeń rozporowy 62-100 cm Allright to strzał w dziesiątkę.

Allright
Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć