Stół do Ping Ponga HERTZ MS 503

689,00 zł

Stół do Ping Ponga MS 503

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stół do Ping-Ponga HERTZ MS 503

Nic nie daje nam większej satysfakcji niż zadowolenie naszych klientów. Nieustannie staramy się wzbogacać nasz asortyment o coraz nowsze i atrakcyjne produkty, takie jak stół do Ping-Ponga HERTZ MS 503, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza oferta jest kompletna i dostosowana do potrzeb każdego miłośnika aktywności fizycznej.

Oferujemy sprzęt sportowy wysokiej jakości, który sprawdzi się w szkolnej sali gimnastycznej i klubie sportowym, a także w zaciszu domowym. Robimy wszystko, by oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie normy i niezbędne kryteria. Wiele z nich posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.

Cechy produktu

Oferujemy wysokiej jakości stół do Ping-Ponga HERTZ MS 503. Firma ta specjalizuje się w produkcji solidnego sprzętu sportowego. Jego zalety doceniają użytkownicy na całym świecie.

Stół posiada bardzo stabilną i solidną konstrukcję, wykonaną z niezwykle wytrzymały profili stalowych (do wzmocnienia blatu użyto profili stalowych o grubości 30 × 15 mm, nogi wykonano z profili stalowych o grubości 30 × 30 mm). Do wykonania stołu użyto wysokiej jakości płyty MDF. Produkt jest wyjątkowo łatwy do przechowywania, dzięki możliwości szybkiego i prostego składania. Sprawdzi się w szkołach, klubach sportowych oraz w domach. Jest świetnym sposobem na połączenie rozrywki z aktywnością.


DANE TECHNICZNE:

Wymiary

-długość: 274cm,

-szerokość: 152,5cm,

-wysokość: 76cm

-grubość blatu 15mm.

Blat

Konstrukcja wzmacniająca blat wykonana z profili stalowych o grubości 30 x 15mm

Nogi

Nogi wykonane z profili stalowych o grubości 30 x 30mm

Waga

84kg

 

Ocena 
zadowolony klient

polecam!

polecam

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Stół do Ping Ponga HERTZ MS 503

Stół do Ping Ponga HERTZ MS 503

Stół do Ping Ponga MS 503

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii: