Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-12I

899,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-12IPragniemy zarażać miłością do aktywności fizycznej osoby w każdym wieku, dlatego w naszej ofercie pojawia się różnorodny sprzęt sportowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Bez wątpienia, stanie się on doskonałą motywacją do ćwiczeń i kreowania rozmaitych treningów poprawiających kondycję i samopoczucie.

Oferujemy stół do tenisa stołowego Sponeta S1-12I, który sprawdzi się w szkołach, klubach sportowych, a także w domu. To solidny i profesjonalny model, który spełni oczekiwania miłośników tej dyscypliny.

Cechy produktu

Stół, który oferujemy, został zaprojektowany przez renomowaną markę Sponeta, z udziałem profesjonalnych i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Firma ta od lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy sprzętu sportowego.

Stół do tenisa stołowego Sponeta S1-12I to model, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Spełni oczekiwania wszystkich graczy i pozwoli podnosić kwalifikacje. Blat stołu został wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej o grubości 16 mm, wyjątkowo odpornej na uszkodzenia i zużycie. Stabilna konstrukcja gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Nogi wykonane z profili stalowych wyposażono w 4 podwójne kółka (125 mm), które ułatwiają transport. Stół ma możliwość składania. W komplecie znajduje się solidna siatka. Stół do tenisa stołowego Sponeta S1-12I to wysoka jakość, w przystępnej cenie.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:

-długość: 274cm,

-szerokość: 152,5cm,

-wysokość: 76cm

blat wykonany z płyty wiórowej o grubości 16 mm

Nogi wykonane z profili stalowych, 4 podwójne kółka: 125mm

waga: 65kg

możliwość składania

siatka w komplecie

Napisz ocenę

Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-12I

Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-12I

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu