Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-27I

1 009,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-27IDbamy o wszystkich miłośników aktywności fizycznej, dlatego w naszej ofercie nie brakuje różnorodnego sprzętu sportowego dedykowanego zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Oferujemy między innymi profesjonalny stół do tenisa stołowego Sponeta S1-27I, który spełni oczekiwania wszystkich wielbicieli ping-ponga.

W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór sprzętu sportowego dla szkół i klubów sportowych, a także innych placówek, w których prym wiedzie aktywność fizyczna. Stoły, które oferujemy, sprawdzą się również w warunkach domowych. Wszystkie produkty są solidne i bezpieczne. Zapewniamy również szybką i bezpieczną przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

Producentem stołu jest znana i ceniona marka Sponeta, dla której liczy się przede wszystkim jakość oferowanych produktów. Dbałość o każdy detal i nowoczesne techniki produkcji sprawiają, że sprzęt sportowy tej firmy jest niezawodny.

Stół do tenisa stołowego Sponeta S1-27I jest niezwykle solidny i stabilny. To składany model, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Został wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Blat wykonano z wytrzymałej płyty wiórowej o grubości 16 mm, która charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia i zużycie. Konstrukcja wzmacniająca blat składa się z profili stalowych, które zapewniają stabilność i maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Nogi z profili stalowych wyposażono w 4 podwójne kółka (125 mm), co znacznie ułatwia transport i zapobiega uszkodzeniom podłoża. Do kompletu dołączona jest siatka. Stół do tenisa stołowego Sponeta S1-27I to najlepszy wybór.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:

-długość: 274cm,

-szerokość: 152,5cm,

-wysokość: 76cm

Konstrukcja wzmacniająca blat wykonana z profili stalowych o grubości 36 mm

blat wykonany z płyty wiórowej o grubości 16 mm

Nogi wykonane z profili stalowych, 4 podwójne kółka: 125mm

waga: 66kg

możliwość składania

siatka w komplecie

Napisz ocenę

Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-27I

Stół do tenisa stołowego SPONETA S1-27I

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu