Stół do tenisa stołowego SPONETA S6-13I

2 019,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stół do tenisa stołowego SPONETA S6-13IZadowolenie naszych klientów to nasz priorytet. To właśnie dlatego znajdą Państwo u nas wyłącznie solidne i sprawdzone produkty, spełniające najważniejsze kryteria i posiadające niezbędne certyfikaty. Pragniemy zachęcić do aktywności fizycznej osoby w każdym wieku. Oferujemy sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia rozmaitych treningów w każdej dyscyplinie sportowej. W ofercie posiadamy między innymi solidny stół do tenisa stołowego Sponeta S6-13I.

Oferujemy sprzęt sportowy najwyższej jakości, który świetnie sprawdzi się w szkolnej sali gimnastycznej oraz w klubie sportowym. Stoły do ping-ponga mogą być również stosowane w domu. Uprzyjemnią czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Dbamy o to, by w naszym asortymencie znajdował się sprzęt najwyższej klasy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.

Cechy produktu

W ofercie posiadamy duży wybór różnorodnych stołów do ping-ponga. Zdecydowaliśmy się między innymi na produkty marki Sponeta – lidera wśród firm produkujących stoły do tenisa. Bogate doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że produkty tej marki są niezawodne i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Stół do tenisa stołowego Sponeta S6-13I posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa i certyfikat TÜV, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Do jego wykonania użyto najwyższej jakości materiałów. Blat wytworzono z płyty wiórowej o grubości 22 mm, a konstrukcję wzmacniającą blat z profili stalowych o grubości 40 mm. Dodatkową stabilność zapewniają solidne nogi z profili stalowych, wyposażone w 8 kółek (100 mm) z gumową powłoką, które ułatwiają transport i zapobiegają uszkodzeniom podłoża. 2 kółka posiadają blokadę. Stół ma możliwość składania i jest łatwy w przechowywaniu. Do stołu dołączona jest również siatka. Stół do tenisa stołowego Sponeta S6-13I to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:

-długość: 274cm,

-szerokość: 152,5cm,

-wysokość: 76cm

Konstrukcja wzmacniająca blat wykonana z profili stalowych o grubości 40 mm

blat wykonany z płyty wiórowej o grubości 22 mm

Nogi wykonane z profili stalowych, 8 kółek: 100mm z gumową powłoką, 2 posiadają blokadę

waga: 95kg

możliwość składania

siatka w komplecie

Certyfikaty: Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, certyfikat TÜV

Napisz ocenę

Stół do tenisa stołowego SPONETA S6-13I

Stół do tenisa stołowego SPONETA S6-13I

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii: