Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-46I

1 159,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-46IW naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnorodnego sprzętu sportowego, który będzie doskonałą motywacją do ćwiczeń i kreowania rozmaitych treningów. Nie brakuje w naszym asortymencie profesjonalnych stołów do ping-ponga. Oferujemy między innymi stół do tenisa stołowego Sponeta S3-46I. To najwyższa jakość i komfort użytkowania.

Produkty, które mamy w ofercie, sprawdzą się w szkołach, klubach sportowych, a także w domowym zaciszu. Dbamy przede wszystkim o to, by oferowany przez nas sprzęt był solidny, bezpieczny i wytrzymały. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet. Gwarantujemy również bezpieczną przesyłkę w możliwie najszybszym terminie, w myśl zasady: dzisiaj zamawiasz, jutro ćwiczysz.

Cechy produktu

Marka Sponeta nie bez powodu znalazła swoje miejsce w naszym asortymencie. To firma z 20-letnim doświadczeniem, produkująca stoły do tenisa najwyższej klasy. Z udziałem doświadczonych sportowców i instruktorów powstają sportowe perełki.

Stół do tenisa stołowego Sponeta S3-46I spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość produktu. Blat wykonano z wysokogatunkowej płyty wiórowej o grubości 19 mm. Konstrukcję wzmacniającą blat natomiast z solidnych profili stalowych o grubości 36 mm. Stabilność zapewniają nogi z profili stalowych, które dodatkowo wyposażono w 4 podwójne kółka (125 mm) ułatwiające transport. Stół jest składany, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. W komplecie znajduje się solidna siatka. Stół do tenisa stołowego Sponeta S3-46I to najlepszy wybór.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:

-długość: 274cm,

-szerokość: 152,5cm,

-wysokość: 76cm

Konstrukcja wzmacniająca blat wykonana z profili stalowych o grubości 36 mm

blat wykonany z płyty wiórowej o grubości 19mm

Nogi wykonane z profili stalowych, 4 podwójne kółka: 125mm

waga: 75kg

możliwość składania

siatka w komplecie

Napisz ocenę

Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-46I

Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-46I

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu