Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-47I

1 159,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-47I

Oferujemy Państwu niezwykle stabilny i wytrzymały stół do tenisa stołowego Sponeta S3-471. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów niezbędnych do uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych. Dbamy, aby nasz asortyment był bogaty i różnorodny. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość oferowanych produktów.

Sprzęt sportowy, który mamy w ofercie, będzie idealnym wyposażeniem każdej szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Większość produktów z powodzeniem może być również stosowana w domu tak jak na przykład oferowane przez nas profesjonalne stoły do ping-ponga. Posiadamy sprzęt o różnych parametrach i w różnych przedziałach cenowych. Zapewniamy szybką i bezpieczną przesyłkę oraz pomoc personalnego doradcy.

Cechy produktu

Producentem stołu, który oferujemy jest marka Sponeta – niemiecka firma o wieloletnim doświadczeniu, produkująca stoły do ping-ponga najwyższej jakości. Produkty tej marki są znane w całej Europie i cieszą się ogromną popularnością oraz pozytywnymi opiniami użytkowników. Stoły firmy Sponeta sprawdzą się w każdych warunkach.

Stół do tenisa stołowego Sponeta S3-47I został wykonany z wysokiej jakości materiałów. To produkt niezwykle stabilny i wytrzymały. Konstrukcję wzmacniającą blat wykonano z profili stalowych o grubości 36 mm, sam blat został wytworzony z płyty wiórowej o grubości 19 mm. Solidne nogi z profili stalowych zapewniają stabilność całej konstrukcji. Dodatkowo zostały one wyposażone w cztery podwójne kółka (125 mm), które znacznie ułatwiają transport. Stół do tenisa stołowego Sponeta S3-47I ma możliwość składania. W zestawie znajduje się solidna siatka.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:

-długość: 274cm,

-szerokość: 152,5cm,

-wysokość: 76cm

Konstrukcja wzmacniająca blat wykonana z profili stalowych o grubości 36 mm

blat wykonany z płyty wiórowej o grubości 19mm

Nogi wykonane z profili stalowych, 4 podwójne kółka: 125mm

waga: 75kg

możliwość składania

siatka w komplecie

Napisz ocenę

Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-47I

Stół do tenisa stołowego SPONETA S3-47I

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu