Piłka do siatkówki MIKASA MVA 200 CEV Zobacz większe

Piłka do siatkówki MIKASA MVA 200 CEV

219,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  1 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Piłka do siatkówki MIKASA MVA 200 CEV

 

Oferujemy najwyższej jakości piłkę do siatkówki Mikasa MVA 200 CEV. To oficjalny model, sygnowany logo Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości sprzęt sportowy, który sprosta oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Naszym celem jest motywować do aktywności fizycznej osoby w każdym wieku, dlatego oferujemy profesjonalne urządzenia i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia różnorodnych treningów w szkołach i klubach sportowych. Wiele oferowanych przez nas produktów z powodzeniem może być używana w domu. Dajemy Państwu możliwość zakupów na raty i oferujemy pomoc personalnego doradcy.

Cechy produktu

Firma Mikasa od lat produkuje wysokiej jakości piłki siatkowe, które spełniają najwyższe wymagania. Produkty tej marki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami użytkowników.

Piłka do siatkówki Mikasa MVA 200 CEV to model oficjalny, sygnowany logo Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej. Posiada oficjalny atest CEV, który gwarantuje najwyższą jakość produktu. Została wykonana z nowoczesnego materiału – mikrofibry, która jest wyjątkowa odporna na ścieranie i uszkodzenia oraz znacznie polepsza przyczepność i uchwyt piłki, co zwiększa komfort i jakość gry. Butylowa dętka uniemożliwia przepuszczanie powietrza i gwarantuje zachowanie perfekcyjnego kształtu. Nowa dziurkowana powierzchnia i zmniejszona liczba paneli sprawiają, że piłka ma stabilniejszy lot. Piłka do siatkówki Mikasa MVA 200 to większa miękkość i zdecydowanie wyższa kontrola.

Parametry:

Konstrukcja: klejona

Rozmiar: 5

Obwód: 65-67 cm

Waga: 260-280 g

Napisz ocenę

Piłka do siatkówki MIKASA MVA 200 CEV

Piłka do siatkówki MIKASA MVA 200 CEV

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: