Piłka lekarska skóra vinex 1 kg Zobacz większe

Piłka lekarska skóra vinex 6 kg

99,00 zł

Piłka lekarska skóra vinex 6 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Piłka lekarska skóra Vinex 6 kg

 

Oferujemy Państwu różnorodny sprzęt sportowy taki jak np. piłka lekarska skóra Vinex 6 kg, która sprawdzi się podczas różnorodnych treningów. Staramy się, by sprzęt sportowy, jaki Państwu oferujemy był wysokiej jakości, dlatego do współpracy zapraszamy jedynie sprawdzone i godne zaufania firmy. Ich produkty są testowane przez naszych doradców, dlatego w efekcie w Państwa ręce trafiają jedynie artykuły świetnej jakości. Ponieważ naszą ofertę kierujemy w dużej mierze do klientów instytucjonalnych oraz klubów sportowych, możemy Państwu zaoferować równie doskonałą co jakość cenę. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment był zróżnicowany i dostosowany do potrzeb osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Z naszej oferty mogą korzystać wszystkie placówki sportowe. Wyposażamy między innymi szkolne sale gimnastyczne oraz kluby sportowe. Obok profesjonalnych urządzeń oferujemy też niezbędne akcesoria oraz profesjonalną pomoc doradcy, na każdym etapie składania zamówienia.

Cechy produktu       

W ofercie posiadamy bogaty wybór produktów marki Vinex – firmy, która specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej jakości. Jej produkty, takie jak piłka lekarska Vinex 6 kg. wyróżniają się wyjątkowo dokładnym wykonaniem, dziki czemu piłka służy naprawdę długo.

Oferowana przez nas piłka lekarska została wykonana ze skóry naturalnej wysokiej jakości, która jest bardzo odporna na uszkodzenia. Piłka Vinex sprawdzi się podczas zajęć wychowania fizycznego, treningów bokserskich i w rehabilitacji. Jej ciężar będzie wyzwaniem nawet dla osób o dobrej kondycji fizycznej.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu