Piłka lekarska skóra vinex 1 kg Zobacz większe

Piłka lekarska skóra vinex 5 kg

89,00 zł

Piłka lekarska skóra vinex 5 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Piłka lekarska skóra Vinex 5 kg

 

W naszej ofercie znajdą państwo zarówno sprzęt do ćwiczeń zespołowych, jak i indywidualnych, taki jak piłka lekarska skóra Vinex 5 kg. Duży wybór artykułów sportowych oraz akcesoriów sprawia, że jesteśmy jednym z czołowych ich dostawców sprzętu do klubów sportowych, szkół, klubów fitness. Nasi klienci często do nas wracają mając w pamięci świetną obsługę i błyskawiczną dostawę zakupionych produktów. Proponujemy też profesjonalną pomoc naszych doradców, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment był zróżnicowany i dostosowany do potrzeb każdego.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i placówek sportowych, które od lat wyposażamy w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt sportowy, taki jak np. piłka lekarska Vinex 5 kg.

Cechy produktu       

W ofercie posiadamy bogaty wybór produktów firmy Vinex, która znana jest z profesjonalizmu i produktów wysokiej jakości, a ponadto jest innowacyjna i ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Sprawia to, że jej sprzęt sportowy jest bezpieczny a treningi z nim są czystą przyjemnością. Właśnie tutaj chcielibyśmy zaprezentować Państwu skórzaną piłkę lekarską Vinex, która sprawdzi się podczas różnorodnych treningów oraz w rehabilitacji. Wykonana jest z naturalnej skóry, która jest wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia i obtarcia. Dzięki doskonałej jakości użytych materiałów piłka wytrzyma długie godziny intensywnych treningów

Piłka lekarska skóra Vinex 5 kg, sprawdzi się podczas treningów bokserskich, zajęć na sali gimnastycznej, a także w rehabilitacji. To niezwykle uniwersalny produkt, którego zalety docenią użytkownicy w każdym wieku.

10 innych produktów w tej samej kategorii: