Piłka lekarska skóra vinex 1 kg Zobacz większe

Piłka lekarska skóra vinex 2 kg

56,00 zł

Piłka lekarska skóra vinex 2 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka lekarska skóra Vinex 2 kg

 

Wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej polecamy dokładnie wyselekcjonowany spośród najlepszych sprzęt sportowy renomowanych firm. Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości, solidnie wykonane i bezpieczne, dostosowane do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Wśród nich jest piłka lekarska skóra Vinex 2 kg, która sprawdzi się podczas różnorodnych treningów i zajęć rehabilitacyjnych.

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych stałych i nowych klientów dlatego wciąż poszukujemy nowych, wyjątkowych produktów oraz nieustannie doskonalimy nasz sklep. Każdy z Państwa może liczyć na profesjonalną pomoc naszego doradcy, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania. Zamówiony towar zostanie wysłany natychmiast tak, by zasada „dziś zamawiasz, jutro ćwiczysz” miała pokrycie w rzeczywistości.

Z naszej oferty korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i szkoły, kluby sportowe i fitness, dla których jesteśmy zaufanym partnerem.

Cechy produktu       

W ofercie posiadamy bogaty wybór produktów marki Vinex – firmy, produkującej sprzęt sportowy wysokiej klasy. Markę tę można spotkać w niemal każdym klubie sportowym i w niemal każdej sali gimnastycznej. Świetna jakość produktów, przekładająca się na bezpieczeństwo ich użytkowania sprawiła, że marka Vinex cieszy się nieposzlakowana opinią.

Oferowana przez nas piłka lekarska skóra Vinex 2 kg została wykonana z wytrzymałej, naturalnej skóry, o niezwykłej odporności na uszkodzenia i przetarcia. Sprawdza się ona podczas treningów bokserskich, zajęć wychowania fizycznego i rehabilitacji. Doskonale służy zarówno dzieciom, jak i osobom starszym. Świetna jakość piłki lekarskiej Vinex sprawia, że użytkuje się ją latami.

Napisz ocenę

Piłka lekarska skóra vinex 2 kg

Piłka lekarska skóra vinex 2 kg

Piłka lekarska skóra vinex 2 kg

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu