Piłka lekarska skóra vinex 1 kg Zobacz większe

Piłka lekarska skóra vinex 1 kg

44,00 zł

Piłka lekarska skóra vinex 1 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Piłka lekarska skóra Vinex 1 kg

 

Spośród oferowanych przez nas produktów na uwagę zasługuje piłka lekarska skóra Vinex 1kg, która sprawdzi się podczas różnorodnych treningów oraz w rehabilitacji. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment był zróżnicowany i dostosowany do potrzeb i możliwości wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Działamy zgodnie z zasadą: dzisiaj zamawiasz, jutro ćwiczysz – sprzęt dostarczamy szybko i bezpiecznie.

Z naszej oferty mogą korzystać wszystkie placówki sportowe. Wyposażamy między innymi szkolne sale gimnastyczne oraz kluby sportowe. Obok profesjonalnych urządzeń i akcesoriów, oferujemy również profesjonalną obsługę i pomoc personalnego doradcy, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Cechy produktu       

W ofercie posiadamy bogaty wybór produktów marki Vinex – firmy, która specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej jakości. Od lat poszukuje nowych rozwiązań i wprowadza innowacyjne technologie, dzięki czemu urządzenia i akcesoria tej marki są wyjątkowo solidne i wytrzymałe.

Oferowana piłka lekarska skóra Vinex 1 kg została wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej, która charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na przetarcia oraz różnego rodzaju uszkodzenia. To produkt, który posłuży Państwu długi czas. Sprawdzi się podczas treningów bokserskich, zajęć na sali gimnastycznej, a także w rehabilitacji. To niezwykle uniwersalny produkt, który może stać się inspiracją do kreowania różnorodnych ćwiczeń ogólnorozwojowych i korekcyjnych. Jego zalety docenią użytkownicy w każdym wieku.

10 innych produktów w tej samej kategorii: