Piłka lekarska gumowa 1kg Zobacz większe

Piłka lekarska gumowa 2 kg

65,00 zł

  12 już sprzedano.

Piłka lekarska gumowa 2 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka lekarska gumowa 2 kg

 

Oferujemy Państwu szeroki wybór sprzętu i akcesoriów sportowych znanych i renomowanych firm. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone produkty o niezaprzeczalnej jakości i trwałości. Wśród artykułów sportowych, na które warto zwrócić uwagę, jest piłka lekarska gumowa 2 kg, z którą ćwiczenia poprawią kondycję i zmotywują do jeszcze większego wysiłku.

Od początku powstania naszej firmy priorytetem było bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Doskonale dobrany asortyment oraz poważne podejście do klientów sprawiły, że w tej chwili jesteśmy jednym z liderów w branży sportowej. Na stałe współpracujemy z wieloma klubami sportowymi, wyposażamy sale gimnastyczne i na co dzień doradzamy klientom indywidualnym w doborze odpowiedniego dla nich sprzętu sportowego.

Cechy produktu

W naszej ofercie posiadamy sprzęt sportowy wysokiej jakości, a co za tym idzie bezpieczny. Dlatego bez wahania polecamy go Państwu. Współpracujemy z firmami, które za najważniejsze uważają innowację i technikę, dzięki czemu ich produkty spełniają bardzo wyśrubowane normy.

Oferujemy duży wybór profesjonalnych piłek lekarskich, wśród których jest piłka lekarska gumowa 2 kg, wykonana z bardzo wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia gumy. Piłka świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych i wzmacniających. Doskonale przysłuży się też podczas rehabilitacji. Jej waga jest optymalną zarówno dla osób rozpoczynających treningi, jak i tych, którzy przed większym wysiłkiem potrzebują rozgrzewki.

Napisz ocenę

Piłka lekarska gumowa 2 kg

Piłka lekarska gumowa 2 kg

Piłka lekarska gumowa 2 kg

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii: