Piłka ręczna Spokey Optima II damska 2 Zobacz większe

Piłka ręczna Spokey Optima II 2 Damska

85,00 zł

Piłka ręczna Spokey Optima II Damska 2

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka ręczna Spokey Optima II 2 Damska

 

Oferowany przez nas sprzęt sportowy docenią zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Bogaty asortyment sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników sportu. W ofercie mamy między innymi sprzęt specjalnie dostosowany do potrzeb kobiet. Oferujemy piłkę ręczną Spokey Optima II 2 damską, o wysokich parametrach.

Sprzęt sportowyznajdujący się w naszej ofercie będzie idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Wysoka jakość – solidne wykonanie, wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowników – to dla nas priorytet. Pragniemy oferować Państwu wyłącznie to, co najlepsze. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę, zgodnie z naszym hasłem przewodnim: dzisiaj zamawiasz, jutro ćwiczysz.

Cechy produktu

Spokey to renomowana marka o wieloletnim doświadczeniu. W procesie produkcji udział biorą specjaliści z różnych branż, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Piłka ręczna Spokey Optima II 2 damska to wyjątkowy model przeznaczony do profesjonalnych treningów w hali. Sprawdzi się również w grze rekreacyjnej. Została uszyta ręcznie, z największą precyzją, z wysokogatunkowej skóry syntetycznej, poliuretanowej. Dzięki zastosowaniu mikrootworów w powłoce zewnętrznej opór powietrza został zmniejszony, co przekłada się na komfort gry. Piłka ręczna Spokey Optima II 2 damska idealnie zachowuje swój kształt, nawet po długotrwałych treningach. Model ten jest dostępny w czterech rozmiarach, dostosowanych do potrzeb każdej grupy zawodników.


Parametry:


materiał: skóra syntetyczna, poliuretanowa
szyta ręcznie
rozmiar: 2 – damska (540-560 mm)

Napisz ocenę

Piłka ręczna Spokey Optima II 2 Damska

Piłka ręczna Spokey Optima II 2 Damska

Piłka ręczna Spokey Optima II Damska 2

Napisz ocenę

13 innych produktów w tej samej kategorii: