Piłka nożna Select Classic 4 Zobacz większe

Piłka nożna Select Classic

49,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  5 już sprzedano.

Piłka nożna Select Classic.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka nożna Select Classic

 

Oferujemy Państwu duży wybór piłek do futbolu, które spełnią oczekiwania graczy na każdym poziomie zaawansowania. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie sprzęt sportowy najwyższej jakości. Znajdą Państwo u nas produkty niezbędne do uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną Select Classic.

Nasza oferta kierowana jest między innymi do szkół i klubów sportowych. Oferowany przez nas sprzęt może być wykorzystywany podczas różnorodnych gier i zabaw. Bez wątpienia, stanie się świetną motywacją do ćwiczeń i urozmaici codzienne treningi. Obok szerokiej gamy produktów, oferujemy Państwu również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

W naszej ofercie posiadamy duży wybór piłek do futbolu marki Select. To wiodąca firma na rynku, która specjalizuje się w projektowaniu solidnego sprzętu sportowego. Od lat poszukuje nowoczesnych rozwiązań i oferuje wysokiej jakości produkty, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Piłka nożna Select Classic to uniwersalny model przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Piłka została uszyta maszynowo, z wysokiej jakości nowoczesnego, miękkiego i estetycznego materiału o gładkiej powierzchni, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia i ścieranie. Piłka jest bardzo stabilna w locie, co podnosi komfort i jakość gry. Perfekcyjnie zachowuje swój kształt, nawet po długotrwałych treningach. Piłka nożna Select Classic sprawdzi się podczas różnorodnych gier i zabaw.

Dane techniczne:

Szyta maszynowo.
Rozmiar: 4.
Przeznaczona do wszystkich rodzajów gier i zabaw.

Napisz ocenę

Piłka nożna Select Classic

Piłka nożna Select Classic

Piłka nożna Select Classic.

Napisz ocenę

21 innych produktów w tej samej kategorii: