Piłka nożna halowa Spokey Faro Futsal II

59,00 zł

Piłka nożna halowa Spokey Faro Futsal II.

Przeznaczona do profesjonalnego treningu halowa piłka nożna, wykonana ze skóry syntetycznej.

Wysoka wytrzymałość uzyskana dzięki zastosowaniu skóry syntetycznej, wzmocnionej poliuretanem oraz powlekanej dodatkową warstwą lakieru.

Zwiększa elastyczność powłoki zewnętrznej piłki oraz zmniejsza jej podatność na ścieranie.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Piłka nożna halowa Spokey Faro Futsal II

Najwyższa jakość w przystępnej cenie – ta myśl przyświeca nam podczas wyboru produktów, które następnie oferujemy Państwu. Zależy nam, aby wybrany przez nas sprzęt sportowy był solidny, wytrzymały i bezpieczny. Idąc tym tropem, poszukujemy nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych systemów.

Oferujemy profesjonalny sprzęt sportowy dla szkół i klubów sportowych. Produkty dla siebie znajdą u nas miłośnicy wszystkich dyscyplin sportowych, w tym również pasjonaci futbolu. Pragniemy zachęcać do aktywności fizycznej osoby w każdym wieku, również najmłodszych, bo zdajemy sobie sprawę, że sport to zdrowie. Oferujemy sprzęt sportowy, który będzie doskonałą motywacją do ćwiczeń.

Cechy produktu

Dlaczego zdecydowaliśmy się na produkty marki Spokey? Bo cenimy to, co solidne i starannie wykonane. Tego firmie Spokey odmówić nie można. Ich produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu nowoczesnych technologii.

Piłka nożna, halowa Spokey Faro Futsal II to model o niskim odbiciu, który sprawdzi się podczas profesjonalnych treningów i w grze amatorskiej. Model został wykonany z 4 warstw wysokogatunkowej skóry syntetycznej o strukturze „piłeczki golfowej”, dzięki czemu opór powietrza jest znacznie zmniejszony, a gra przyjemniejsza i skuteczniejsza. Wierzch został dodatkowo wzmocniony poliuretanem, co zwiększa elastyczność powłoki i podnosi komfort gry. Precyzyjne, ręczne szycie gwarantuje wysoką wytrzymałość, a lateksowa dętka i butylowy wentyl zapewniają niezmienność kształtu. Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne – z dominującą zielenią lub błękitem.

Rozmiar: 4 (620-640 mm)

Waga: 420-460 g

30 innych produktów w tej samej kategorii: