Piłka nożna halowa Spokey Neo Futsal II

75,00 zł

Piłka nożna halowa Spokey Neo Futsal II.

Halowa piłka nożna o niskim odbiciu, wykonana ze skóry syntetycznej o strukturze „piłeczki golfowej”, która zmniejsza opór powietrza.

Wysoka wytrzymałość uzyskana dzięki zastosowaniu skóry syntetycznej, wzmocnionej poliuretanem, przez co zwiększona została elastyczność powłoki zewnętrznej piłki.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Piłka nożna halowa Spokey Neo Futsal II

Najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu, dlatego dokładnie sprawdzamy każdy produkt, nim włączymy go do naszej oferty. Dzięki temu mają Państwo pewność, że otrzymają sprzęt solidny, wytrzymały i bezpieczny. To dla nas niezwykle ważne.

Od lat zajmujemy się wyposażaniem szkolnych sal gimnastycznych i klubów sportowych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się sport. Zalety oferowanych przez nas produktów doceniają użytkownicy w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania. Oferujemy pomoc personalnego doradcy i zapewniamy bezpieczną i szybką przesyłkę.

Cechy produktu

Marka Spokey od lat specjalizuje się w projektowaniu sprzętu sportowego najwyższej jakości. Produkty tej firmy są niezawodne, a przy tym charakteryzują się ciekawą stylistyką. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że po urządzenia i akcesoria Spokey sięga się z największą przyjemnością.

Piłka nożna, halowa Spokey Neo Futsal to model o niskim odbiciu. Do produkcji wykorzystano wysokogatunkową skórę syntetyczną o strukturze „piłeczki golfowej”, co znacznie zmniejsza opór powietrza. Wierzch został wzmocniony poliuretanem, co wpływa na elastyczność powłoki i poprawia komfort oraz jakość gry. 4 warstwy materiału gwarantują wysoką wytrzymałość i żywotność produktu. Piłka sprawdzi się w grze rekreacyjnej i podczas profesjonalnych treningów. Model ten został uszyty ręcznie, z najwyższą starannością i precyzją. Lateksowa dętka i butylowy wentyl gwarantują niezmienność kształtu.

Rozmiar: 4 (620-640 mm)

Waga: 420-460 g

30 innych produktów w tej samej kategorii: