Piłka nożna halowa Spokey Ace Futsal II

69,00 zł

Piłka nożna halowa Spokey Ace Futsal II.

Halowa piłka nożna o niskim odbiciu, wykonana ze skóry syntetycznej ze specjalnymi mikrootworami.

Zastosowanie poliuretanu zwiększa elastyczność powłoki zewnętrznej piłki, mikrootwory – zmniejszają opór powietrza.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Piłka nożna halowa Spokey Ace Futsal II

Aby oferta była atrakcyjna i kompletna musi obejmować akcesoria o różnych parametrach i w różnych przedziałach cenowych. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego, dbając przy tym o najwyższą jakość oferowanych produktów. Najważniejsze jest to, co niewidoczne gołym okiem, czyli staranne wykonanie, z dbałością o każdy szczegół.

Pragniemy, aby każda szkolna sala gimnastyczna i każdy klub sportowy mógł pochwalić się wysokiej jakości sprzętem, a każdy użytkownik czuł się zmotywowany do ćwiczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne, by spełnić te kryteria.

Cechy produktu

Włączyliśmy do naszego asortymentu produkty marki Spokey ze względu na ich unikalny design i wysoką jakość wykonania. Sprzęt sportowy tej firmy jest niezawodny, bezpieczny i estetyczny.

Piłka nożna, halowa Spokey Ace Futsal II została wykonana z najwyższej jakości skóry syntetycznej ze specjalnymi mikrootworami, które zmniejszają opór powietrza i poprawiają jakość gry. 4 warstwy materiału gwarantują wysoką wytrzymałość produktu. Zastosowanie poliuretanu zdecydowanie zwiększa elastyczność powłoki zewnętrznej. To niezawodny model, odporny na ścieranie i uszkodzenia. Piłka została uszyta ręcznie, z najwyższą dokładnością i precyzją. Spokey Ace Futsal II dobrze zachowuje swój kształt, nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Rozmiar: 4 (620-640 mm)

Waga: 420-460 g

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu