Piłka nożna Select Numero 10 Advance

85,00 zł
Brutto
Select
Obecnie brak na stanie
 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Najnowsza odsłona topowego modelu piłki Select Numero 10 Advance marki Select. Ręcznie szyta piłka nożna meczowa wykonana z najwyższej jakości poliuretanowego materiału. Dzięki dużej trwałości piłka doskonale nadaje się do gry we wszelkich warunkach również do gry na sztucznej trawie. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing. Za utrzymanie powietrza w piłce odpowiada specjalny wentyl Double-Lock zapewniający poziom szczelności znacznie wyższy od wymagań FIFA. Piłka ceniona przez wielu zawodowych piłkarzy oraz amatorów za swoją trwałość oraz brak nieprzewidywanego zachowania podczas lotu. Biało-niebieska kolorystyka sprawia, że piłka nożna wygląda świeżo.

Piłka występuje tradycyjnym rozmiarze 5 będącym oficjalnym rozmiarem piłki nożnej używanym do gry na poziomie seniorskim oraz rozmiarze 4 używanym przez kluby młodzieżowe dzięki mniejszemu rozmiarowi oraz mniejszej wadze w stosunku do oficjalnego rozmiaru piłki. W zależności od rozmiaru piłka waży: 420-440 gram (rozmiar 5)

Select
Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć