Poprzeczka do skoku wzwyż, aluminiowa Zobacz większe

Poprzeczka do skoku wzwyż, aluminiowa

199,00 zł

Poprzeczka do skoku wzwyż, aluminiowa

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Oferujemy Państwu duży wybór sprzętu sportowego o różnych parametrach i w różnych przedziałach cenowych. Dbamy o to, by każdy znalazł odpowiedni produkt dostosowany do swoich potrzeb i możliwości. Urządzenia i akcesoria lekkoatletyczne, w tym aluminiowa poprzeczka do skoku wzwyż, które oferujemy, zadowolą wszystkich miłośników sportu. Będą też świetną motywacją do podjęcia aktywności fizycznej.

W ofercie mamy różnorodny sprzęt lekkoatletyczny, który sprawdzi się podczas zajęć wychowania fizycznego w szkołach i na treningach w klubach sportowych. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i solidne produkty. Dbamy o bezpieczeństwo użytkowników, dlatego starannie dobieramy sprzęt do naszej oferty. Zapewniamy również szybką przesyłkę zamówionego towaru – nawet w 24 godziny.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu lekką, aluminiową poprzeczkę do skoku wzwyż wiodącej, polskiej marki Polsport. To firma z bogatym doświadczeniem. Jej produkty są niezawodne, solidne i estetyczne, a przy tym dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zalety sprzętu sportowego Polsport doceniają zawodnicy na całym świecie.

Poprzeczka do skoku wzwyż, którą oferujemy to poprzeczka anodowana. Do jej produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały, co przekłada się na trwałość produktu oraz odporność na uszkodzenia. Poprzeczka zakończona jest kwadratowym kształtownikiem aluminiowym, który zapewnia doskonałe i bezpieczne mocowanie na stojaku.

W ofercie mamy poprzeczki o długości 4 m +/- 20 mm, wadze ~ 2kg i średnicy Fi 30 - 31 mm.

Napisz ocenę

Poprzeczka do skoku wzwyż, aluminiowa

Poprzeczka do skoku wzwyż, aluminiowa

Poprzeczka do skoku wzwyż, aluminiowa

Napisz ocenę

4 innych produktów w tej samej kategorii: