Stojak do skoku wzwyż

659,00 zł

  4 już sprzedano.

Stojak do skoku wzwyż

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Treningowe urządzenia i akcesoria lekkoatletyczne, takie jak stojak do skoku wzwyż to nasza specjalność. Nieustannie poszukujemy nowoczesnych produktów i innowacyjnych systemów, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i dotrzeć z ofertą do miłośników każdej dyscypliny sportowej. Nasza oferta może stać się najlepszą motywacją do ćwiczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór sprzętu sportowego dla szkół i klubów sportowych. Oferujemy szeroką gamę sprzętu lekkoatletycznego, niezbędnego do uprawiania poszczególnych dyscyplin. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę oraz pomoc doradcy personalnego.

Cechy produktu

Oferowany stojak do skoku wzwyż został zaprojektowany i stworzony przez wiodącą markę Polsport, która od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej klasy. W procesie produkcji tej firmy udział biorą doświadczeni instruktorzy i sportowcy, co przekłada się na wysoką jakość sprzętu.

Oferujemy solidny i stabilny stojak – zespół słupków z podstawami do zawieszenia i podpory poprzeczki przy skokach wzwyż. Podstawa została wykonana z kształtowników stalowych, lakierowanych proszkowo, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo została wypełniona balastem stabilizującym, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Słupki o długości 2200 mm wykonano ze stopów aluminium i wyposażono w stalową podpórkę poprzeczki z blokadą, umożliwiającą płynną i szybką regulację wysokości zawieszenia poprzeczki w zakresie od 50 do 210 cm.

Stojak sprawdzi się podczas treningów i zawodów zarówno w obiektach zamkniętych, jak i otwartych. Produkt spełnia przepisy PZLA.

Napisz ocenę

Stojak do skoku wzwyż

Stojak do skoku wzwyż

Stojak do skoku wzwyż

Napisz ocenę

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu