Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy Zobacz większe

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

1 629,00 zł

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

W naszej ofercie odpowiedni sprzęt sportowy znajdą między innymi lekkoatleci. Oferujemy okrąg do rzutu dyskiem – niezwykle solidny i wytrzymały. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą starannością wykonania. Zwracamy również uwagę na bezpieczeństwo oferowanego sprzętu – to niezwykle istotny czynnik.

Oferujemy Państwu sprzęt sportowy najwyższej jakości, który będzie doskonałym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej i klubu sportowego. Bez wątpienia, stanie się motywacją do ćwiczeń i pomoże w osiąganiu sportowych sukcesów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy wyłącznie renomowanych marek, dla których bezpieczeństwo użytkowników i wytrzymałość produktu to priorytety. Oferowane przez nas urządzenia i akcesoria cechuje najwyższa jakość.

Oferujemy okrąg do rzutu dyskiem wykonany ze specjalnego profilu aluminiowego, który jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia, uderzenia i zużycie. To sprzęt, który posłuży Państwu przez długi czas. Średnica wewnętrzna okręgu wynosi 2500 mm. Model ten jest zgodny z przepisami lekkoatletycznymi. Sprawdzi się podczas treningów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wkładkę redukcyjną do obręczy do rzutu dyskiem.

Napisz ocenę

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

Napisz ocenę