Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy Zobacz większe

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

1 629,00 zł

Okrąg do rzutu dyskiem aluminiowy

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

W naszej ofercie odpowiedni sprzęt sportowy znajdą między innymi lekkoatleci. Oferujemy okrąg do rzutu dyskiem – niezwykle solidny i wytrzymały. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą starannością wykonania. Zwracamy również uwagę na bezpieczeństwo oferowanego sprzętu – to niezwykle istotny czynnik.

Oferujemy Państwu sprzęt sportowy najwyższej jakości, który będzie doskonałym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej i klubu sportowego. Bez wątpienia, stanie się motywacją do ćwiczeń i pomoże w osiąganiu sportowych sukcesów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy wyłącznie renomowanych marek, dla których bezpieczeństwo użytkowników i wytrzymałość produktu to priorytety. Oferowane przez nas urządzenia i akcesoria cechuje najwyższa jakość.

Oferujemy okrąg do rzutu dyskiem wykonany ze specjalnego profilu aluminiowego, który jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia, uderzenia i zużycie. To sprzęt, który posłuży Państwu przez długi czas. Średnica wewnętrzna okręgu wynosi 2500 mm. Model ten jest zgodny z przepisami lekkoatletycznymi. Sprawdzi się podczas treningów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wkładkę redukcyjną do obręczy do rzutu dyskiem.