Płotek aluminiowy, samowstający, treningowy

289,00 zł

Płotek aluminiowy, samowstający, treningowy

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

W ofercie posiadamy duży wybór produktów certyfikowanych, zgodnych z ustalonymi normami, które świetnie sprawdzą się w szkołach i klubach sportowych. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i ciekawych produktów, które podniosą jakość codziennych treningów i pomogą w uzyskiwaniu coraz lepszych rezultatów, dlatego też w naszym asortymencie znajdą Państwo płotek aluminiowy, samowstający, treningowy.

Oferujemy wyłącznie sprzęt sportowy renomowanych marek, wykonany z najwyższej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdują się produkty solidne, wytrzymałe i bezpieczne. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym personalnym doradcą, który na pewno pomoże Państwu wybrać odpowiedni sprzęt.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia i akcesoria treningowe pochodzące od wiodących producentów, którzy na co dzień korzystają z doświadczenia profesjonalnych instruktorów i sportowców. To przekłada się na najwyższą jakość produktów.

Oferujemy Państwu lekki aluminiowy płotek treningowy samowstający znanej marki Polsport, wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałych na uszkodzenia i odpornych na zużycie rurek aluminiowych, anodowanych. Płotek ma możliwość regulacji wysokości, w zakresie od 550 mm do 850 mm (stopniowanie co 5 cm). Dodatkowym atutem produktu są gumowe amortyzatory na słupkach pionowych, które umożliwiają samoczynny powrót płotka do pozycji pionowej. To udogodnienie znacznie poprawia jakość treningów i podnosi komfort użytkowania.

Płotek sprawdzi się podczas treningów biegu przez płotki lub w różnego rodzaju ćwiczeniach sprawnościowych. Może być wykorzystywany w obiektach zamkniętych i otwartych. Produkt zgodny z przepisami PZLA.

Napisz ocenę

Płotek aluminiowy, samowstający, treningowy

Płotek aluminiowy, samowstający, treningowy

Płotek aluminiowy, samowstający, treningowy

Napisz ocenę

3 innych produktów w tej samej kategorii: