Płotek stalowy, treningowy Zobacz większe

Płotek stalowy, treningowy

299,00 zł

Płotek stalowy, treningowy.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Oferujemy Państwu bogaty wybór różnorodnego sprzętu lekkoatletycznego, w tym także płotek stalowy, treningowy, który świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń w szkołach i treningów w klubach sportowych. Oferowane przez nas produkty będą świetną motywacją do kreowania różnorodnych gier i zabaw. Ich zalety docenią użytkownicy w każdym wieku, również najmłodsi.

Zapewniamy, że oferowany przez nas sprzęt sportowy został wykonany z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu nowoczesnych technologii. Wybieramy tylko to, co sprawdzone, a przede wszystkim bezpieczne. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet.

Cechy produktu

Marka Polsport jest wiodącym producentem sprzętu sportowego w Polsce i na świecie. Z produktów tej firmy korzystają profesjonalni sportowcy i początkujący użytkownicy. Każdy doceni najwyższą jakość urządzeń: solidne wykonanie i niezwykłą wytrzymałość.

Oferujemy Państwu treningowy płotek, stalowy, który doskonale sprawdzi się podczas biegów przez płotki w szkołach i klubach sportowych. Może posłużyć również podczas różnorodnych gier i zabaw. Stabilna konstrukcja i zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że to produkt wytrzymały i bezpieczny. Podstawa i ramiona zostały wykonane z kształtownika stalowego, pokrytego powłokami ochronnymi, co wpływa na trwałość i odporność produktu na zniszczenia. Solidna, drewniana belka została pomalowana w biało-czarne pasy, dla lepszej widoczności.

Płotek ma możliwość regulacji w zakresie: 68 cm; 76,2 cm; 84 cm; 91,4 cm; 100 cm; 106,7 cm. Produkt jest zgodny z przepisami PZLA.

Szerokość płotka: 1200 mm

Napisz ocenę

Płotek stalowy, treningowy

Płotek stalowy, treningowy

Płotek stalowy, treningowy.

Napisz ocenę

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu