Kula stalowa 1 kg Polanik Zobacz większe

Kula stalowa 1 kg Polanik

169,00 zł

Kula stalowa 1 kg Polanik

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Kula stalowa 1 kg Polanik

 

W naszej ofercie coś dla siebie znajdą amatorzy i profesjonaliści uprawiający wszystkie możliwe dyscypliny sportowe, w tym również miłośnicy lekkoatletyki. Oferowany przez nas sprzęt, taki jak kula stalowa 1 kg Polanik, będzie stanowić doskonałe wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie króluje aktywność fizyczna.

Oferujemy Państwu sprzęt sportowy najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Wybieramy produkty sprawdzone i bezpieczne. Dbamy o to, by asortyment był różnorodny i spełniał oczekiwania każdego użytkownika. W ofercie mamy duży wybór solidnych, odpowiednio wyważonych kul lekkoatletycznych, dostosowanych do potrzeb zarówno kobiet, jak i mężczyzn, w każdej kategorii wiekowej.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu kulę stalową 1 kg Polanik. Firma ta od lat specjalizuje się między innymi w tworzeniu sprzętu dla zawodników lekkoatletycznych. W procesie produkcji wykorzystuje doświadczenie znanych instruktorów i sportowców. Dzięki temu produkty są solidne, wytrzymałe i bezpieczne.

W naszej ofercie posiadamy solidne kule do pchnięcia, wypełnione odpowiednio dobraną mieszanką śrutu ołowiawego i stalowego, co gwarantuje stabilność produktu i podnosi jakość treningów. Kula została pomalowana lakierem proszkowym, odpornym na ścieranie i uszkodzenia. To produkt solidny i wytrzymały.

Oferujemy kulę o wadze 1 kg, która sprawdzi się szczególnie podczas treningów dla najmłodszych użytkowników.

Napisz ocenę

Kula stalowa 1 kg Polanik

Kula stalowa 1 kg Polanik

Kula stalowa 1 kg Polanik

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu