Kula stalowa 7,26kg Polanik Zobacz większe

Kula stalowa 7,26kg Polanik

299,00 zł

Kula stalowa 7,26kg Polanik

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Kula stalowa 7,26 kg Polanik

 

Profesjonalny i sprawdzony przez sportowców sprzęt to gwarancja wyjątkowych i urozmaiconych treningów, a dodatkowo silna motywacja do aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu. Oferowana przez nas kula stalowa 7,26 kg Polanik sprawdzi się w każdych warunkach, nie tylko w klubach sportowych czy na salach gimnastycznych, ale też zadowoli wszystkich entuzjastów dyscypliny sportowej, jaką jest pchnięcie kulą.

Naszą ofertę stanowi najwyższej jakości sprzęt sportowy, wyłącznie cenionych i znanych marek. Wszystkie dostępne produkty są bezpieczne i sprawdzone. Dużą wagę przykładamy do tego, żeby nasz asortyment był różnorodny i spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Dysponujemy solidnymi i odpowiednio wyważonymi kulami lekkoatletycznymi, przeznaczonymi dla kobiet oraz mężczyzn, dla młodszych i starszych.

Cechy produktu

W naszej ofercie posiadamy kule stalowe 7,26 kg Polanik. Firma ta od lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnego sprzętu przeznaczonego dla lekkoatletów. Dzięki współpracy ze znanymi instruktorami i sportowcami, wyroby Polanik cechuje niezwykła trwałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Oferujemy niezwykle solidne kule do pchnięcia. Wypełnienie odpowiednio dobraną mieszaniną śrutu stalowego i ołowianego gwarantuje im stabilność, a co za tym idzie, podnosi jakość treningów. Kule malowane są odpornym na ścieranie i uszkodzenia lakierem proszkowym. Wszystkie te cechy gwarantują solidność i wytrzymałość produktu.

Oferujemy Państwu kulę stalową o wadze 7,26 kg, przeznaczoną dla mężczyzn w kategorii wiekowej seniorzy.

Napisz ocenę

Kula stalowa 7,26kg Polanik

Kula stalowa 7,26kg Polanik

Kula stalowa 7,26kg Polanik

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii: