Kula stalowa 6kg Polanik Zobacz większe

Kula stalowa 6kg Polanik

259,00 zł

Kula stalowa 6kg Polanik

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Kula stalowa 6 kg Polanik

 

Sport i aktywność fizyczna powinna znaleźć swoje miejsce w życiu każdego młodego człowieka, a my wiemy doskonale, że nic nie motywuje do ćwiczeń tak, jak profesjonalny sprzęt sportowy. W swojej ofercie posiadamy różne sprzęty i akcesoria dedykowane różnym dyscyplinom lekkoatletyki, w tym także kula stalowa 6 kg Polanik, renomowanego producenta najwyższej klasy sprzętu sportowego. Produkty, które oferujemy, są bezpieczne i trwałe. Zawsze najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Staramy się, żeby nasz asortyment cechowała różnorodność, a produkty spełniały oczekiwania każdego klienta. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się bogaty wybór solidnych i odpowiednio wyważonych kul lekkoatletycznych, dopasowanych do każdej kategorii wiekowej, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajduje się kula stalowa 6 kg Polanik, firmy od lat specjalizującej się w tworzeniu sprzętu sportowego dla zawodników lekkoatletycznych. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji doświadczenia znanych instruktorów i sportowców, produkty Polanik charakteryzują się bezpieczeństwem, solidnością wykonania i wytrzymałością.

Dzięki odpowiednio dobranej mieszance śrutu ołowianego i stalowego, kule do pchnięcia są dobrze wyważone i stabilne, zwiększają jakość, efektywność treningów i komfort użytkowania. Kule do pchnięcia pokryte są lakierem proszkowym, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Oferowana przez nas solidna i wytrzymała stalowa kula Polanik o wadze 6 kg przeznaczona jest dla mężczyzn w kategorii: juniorzy starsi.

Napisz ocenę

Kula stalowa 6kg Polanik

Kula stalowa 6kg Polanik

Kula stalowa 6kg Polanik

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu