Kula stalowa 2kg Polanik Zobacz większe

Kula stalowa 2kg Polanik

149,00 zł

Kula stalowa 2kg Polanik

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Kula stalowa 2 kg Polanik

 

W ofercie firmy Polanik każdy: zarówno amator, profesjonalista, jak i zapalony miłośnik lekkoatletyki, znajdzie coś dla siebie. Kula stalowa 2 kg Polanik sprawdzi się idealnie zarówno w szkolnych salach gimnastycznych, jak i klubach sportowych, ale także wszędzie, gdzie można trenować różne dyscypliny lekkoatletyczne.

Polanik oferuje sprzęt sportowy cenionych i znanych marek. Dostępny asortyment jest zawsze sprawdzony, bezpieczny i najwyższej jakości. Bogata oferta firmy z pewnością sprosta nawet największym wymaganiom klientów. Kule lekkoatletyczne Polanik są odpowiednio wyważone i dostępne w każdej kategorii wagowej, zarówno dla potrzeb kobiet, jak i mężczyzn.

Cechy produktu

Polanik to renomowany producent kul gimnastycznych. Od wielu lat firma dostarcza najwyższej jakości sprzęt zawodnikom lekkoatletycznym. W procesie produkcji firma korzysta z wiedzy i doświadczenia znanych sportowców i instruktorów, dzięki czemu produkty Polanik są bezpieczne, wytrzymałe i solidne.

Warto wiedzieć, że stabilność kul do pchnięcia, a co za tym idzie, podniesienie jakości treningów, gwarantuje właściwe wypełnienie odpowiednio dobraną mieszanką stalowego i ołowianego śrutu. Kule stalowe oferowane przez firmę Polanik malowane są odpornym na ścieranie i uszkodzenia lakierem proszkowym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom produkty te są wytrzymałe i solidne.

Kule stalowe o wadze 2 kg sprawdzą się idealnie do treningów dla młodszych zawodników i amatorów lekkoatletyki.

Napisz ocenę

Kula stalowa 2kg Polanik

Kula stalowa 2kg Polanik

Kula stalowa 2kg Polanik

Napisz ocenę

10 innych produktów w tej samej kategorii: