Piłka do siatkówki Spokey Clout II

37,00 zł

Piłka siatkowa Spokey Clout II

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Piłka do siatkówki Spokey Clout II

Oferujemy Państwu duży wybór różnorodnych piłek do siatkówki, w tym między innymi ciekawy model od marki Spokey w trzech unikalnych wersjach kolorystycznych. Piłka doskonale sprawdzi się zarówno podczas gry rekreacyjnej, jak i podczas profesjonalnych treningów.

Spokey to firma o wieloletnim doświadczeniu. Ich produkty wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością i starannością wykonania. W projektowaniu sprzętu sportowego tej marki udział biorą doświadczeni instruktorzy i sportowcy.

Cechy produktu

Piłka siatkowa Spokey Clout II została wykonana z najwyższej jakości skóry syntetycznej. Zewnętrzna warstwa o strukturze siateczki ułatwia kontrolę piłki, co wpływa na komfort i jakość gry. Staranne i precyzyjne, ręczne szycie oraz zastosowanie niezwykle wytrzymałej, lateksowej dętki gwarantuje perfekcyjny kształt piłki. Do produkcji tego modelu wykorzystano 1,5 mm pianki, która zdecydowanie zwiększa miękkość odbicia, minimalizując tym samym nieprzyjemne odczucia przy uderzeniach. Ten solidny produkt posłuży Państwu przez długi czas.

Piłka może być stosowana podczas gry w halach oraz na boiskach zewnętrznych. Jest wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia.

Rozmiar: 5 (635 - 686 mm)

Waga: 260-280 g

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.

30 innych produktów w tej samej kategorii: