Tablica do kosza Axer A2438

99,00 zł

A2438

Tablica do kosza Axer A2438

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Tablica do kosza Axer A2438 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości Tablica do kosza Axer A2438, która urozmaici codzienne ćwiczenia i treningi. Nic nie zachęca do aktywności bardziej niż profesjonalny sprzęt, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które mogą stać się doskonałą motywacją.

Sprzęt sportowy, który oferujemy, sprawdzi się podczas zajęć w szkole oraz w klubach sportowych. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które wyróżniają się starannością wykonania i wytrzymałością. Priorytetem jest dla nas również bezpieczeństwo użytkowników. W ofercie posiadamy sprzęt zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

Cechy produktu

Firma Axer powstała z myślą o wymagających klientach. Bogate doświadczenie i innowacyjne technologie sprawiają, że produkty tej marki są wyjątkowo trwałe i solidne. Axer to wysoka jakość, w przystępnej cenie.

Tablica do kosza Axer A2438 będzie świetną motywacją do gry i zabawy. Zachęci do aktywności szczególnie najmłodszych graczy, ale nie tylko. To sprzęt, który dostarczy dużą dawkę sportowej rywalizacji miłośnikom koszykówki w różnym wieku. Tablica jest bardzo prosta w obsłudze. Można ją szybko i łatwo zawiesić w wybranym miejscu i cieszyć się grą. W zestawie znajduje się: tablica MDF, siatka oraz składana obręcz, która znacznie ułatwia przechowywanie.

Wymiary tablicy: 90 × 60 × 12 mm

Średnica obręczy: 45 cm

Napisz ocenę

Tablica do kosza Axer A2438

Tablica do kosza Axer A2438

Tablica do kosza Axer A2438

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: