Piłka nożna Select Futsal Samba

79,00 zł

Piłka nożna Select Futsal Samba

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka nożna Select Futsal Samba

Piłka nożna to sport, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród osób w każdym wieku. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów niezbędnych do uprawiania tej popularnej dyscypliny. Posiadamy szeroką gamę piłek o różnych parametrach i w różnych przedziałach cenowych.

Oferowany przez nas sprzęt sprawdzi się w szkolnej sali gimnastycznej oraz klubie sportowym. Wybieramy wyłącznie sprawdzone produkty — solidne i bezpieczne. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.

Cechy produktu

Oferujemy piłkę nożną renomowanej marki Select. To firma z wieloletnim, bogatym doświadczeniem. Każdy jej produkt wyróżnia się najwyższą starannością wykonania, co jest dla nas kluczowe.

Piłka nożna Select Futsal Samba sprawdzi się przede wszystkim podczas gry w hali. Docenią ją zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Została wykonana z kilku warstw wysokogatunkowego materiału, co zapewnia jej wyjątkową wytrzymałość. Piłka została zszyta z 32 łat. Jest odporna na ścieranie i różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zachowuje swój perfekcyjny kształt mimo długotrwałych treningów. To specjalistyczny model z tak zwanym niskim kozłem. Wyróżnia się również przyjemną stylistyką.

Kolor: pomarańczowy

Waga: 420 gramów

Napisz ocenę

Piłka nożna Select Futsal Samba

Piłka nożna Select Futsal Samba

Piłka nożna Select Futsal Samba

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: