Piłka skacząca 65 cm Axer

28,90 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  2 już sprzedano.

Piłka skacząca 65 cm Axer.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka skacząca 65 cm Axer

 

Oferujemy Państwu piłkę skaczącą 65 cm Axer – znanej i cenionej marki. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów tej firmy, jak również innych renomowanych producentów. Dbamy o to, by asortyment był zróżnicowany, ale przede wszystkim spełniał najważniejsze kryteria, czyli: solidne wykonanie, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór wysokiej jakości sprzętu sportowego, który z powodzeniem może być stosowany podczas zajęć wychowania fizycznego w szkołach oraz na treningach w klubach sportowych. Dokładamy wszelkich starań, by oferowany przez nas sprzęt sprostał Państwa oczekiwaniom.

Cechy produktu

Marka Axer od lat produkuje niezawodne i wytrzymałe urządzenia oraz akcesoria sportowe. Swoją renomę buduje na wysokiej jakości produktach, tworzonych przy współpracy doświadczonych instruktorów i zawodowych sportowców.

Oferujemy piłkę skaczącą Axer 65 cm wykonaną z materiału PVC, bez użycia ftalanów. Zastosowanie tego rodzaju tworzywa wpływa na wytrzymałość produktu, odporność na uszkodzenia oraz bezpieczeństwo użytkowania. Piłka została wyposażona w ergonomiczny, zamknięty uchwyt, który zapewnia stabilizację podczas ćwiczeń. Zajęcia z użyciem piłki rozwiną zdolności koordynacyjno-ruchowe u dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Produkt jest zgodny z normą EN-71. Piłka skacząca Axer 65 cm, bez wątpienia, zachęci do podjęcia aktywności fizycznej osoby w każdym wieku.

Parametry

Średnica: 65 cm

Waga: 750 g

Maksymalna waga użytkownika: 50 kg

Napisz ocenę

Piłka skacząca 65 cm Axer

Piłka skacząca 65 cm Axer

Piłka skacząca 65 cm Axer.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: