Piłka skacząca 45 cm Axer

23,90 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  3 już sprzedano.

Piłka skacząca 45 cm Axer.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka skacząca 45 cm Axer

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego sprzętu sportowego nie jest łatwym zadaniem. Chcemy Państwu ułatwić ten proces, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone, solidne i bezpieczne produkty, takie jak np. piłka skacząca 45 cm Axer. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia i akcesoria znanych marek, których produkty od lat cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Naszym zadaniem jest dostarczać wysokiej jakości sprzęt sportowy między innymi do szkół i klubów sportowych. Wiele naszych produktów posiada certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość. Oferujemy Państwu różnorodny sprzęt sportowy, w różnych przedziałach cenowych, dla osób o różnej formie fizycznej i w różnym wieku.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo piłkę skaczącą 45 cm marki Axer – firmy, dla której jakość to podstawa. Axer od lat współpracuje ze sportowcami i doświadczonymi instruktorami i wspólnie z nimi buduje swoją renomę, oferując klientom niezawodne i estetyczne produkty.

Piłka skacząca Axer została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym bezpieczne (materiał PVC bez ftalanów). Ergonomiczny zamknięty uchwyt zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Piłka rozwija zdolności koordynacyjno-ruchowe podczas zabawy. To świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3. roku życia. Produkt jest zgodny z normą EN-71.

Parametry

Średnica: 45 cm

Gramatura: 450 g

Maksymalna waga użytkownika: 50 kg

Napisz ocenę

Piłka skacząca 45 cm Axer

Piłka skacząca 45 cm Axer

Piłka skacząca 45 cm Axer.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: