Piłka skacząca 55 cm Axer

25,90 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  14 już sprzedano.

Piłka skacząca 55 cm Axer.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka skacząca 55 cm Axer

 

Oferujemy Państwu niezwykle ciekawy produkt, który zachęci do aktywności każdego. Piłka skacząca 55 cm Axer to świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment był różnorodny i odpowiadał potrzebom wszystkich miłośników sportu. Przede wszystkim jednak wybieramy to, co sprawdzone i bezpieczne.

Od lat wyposażamy szkoły i kluby sportowe w wysokiej jakości sprzęt sportowy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i nieustannie poszukujemy nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych produktów. Wszystko po to, by ułatwić Państwu trudny wybór odpowiedniego sprzętu. Służymy też pomocą naszych profesjonalnych doradców, którzy na sprzęcie sportowym znają się jak mało kto. Zakupione produkty wysyłamy natychmiast, dzięki czemu często już na drugi dzień od złożenia zamówienia możecie Państwo cieszyć się zakupem.

Cechy produktu

Do naszej oferty włączamy wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, takich jak Axer. To firma, która jest liderem na rynku. Jej produkty są solidne, wytrzymałe, bezpieczne i estetyczne.

Piłka skacząca 55 cm Axer to doskonały sposób na rozwijanie zdolności koordynacyjno-ruchowych podczas zabawy. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów (materiał PVC bez ftalanów), dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała i bezpieczna. Piłka posiada ergonomiczny, zamknięty uchwyt, który zapewnia stabilizację i komfort użytkowania. Model ten jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Produkt jest zgodny z normą EN-71.

Parametry

Średnica: 55 cm

Waga: 500 g

Maksymalna waga użytkownika: 50 kg

Napisz ocenę

Piłka skacząca 55 cm Axer

Piłka skacząca 55 cm Axer

Piłka skacząca 55 cm Axer.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: