Poduszka masująca Spokey Fit Seat Zobacz większe

Poduszka masująca Spokey Fit Seat

35,00 zł

  2 już sprzedano.

Poduszka masująca Spokey Fit Seat.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Poduszka masująca Spokey Fit Seat

 

Nasza oferta została tak przygotowana, by sprostać oczekiwaniom wszystkich miłośników sportu, bez wyjątku. Dokładamy wszelkich starań, by asortyment był zróżnicowany i dostosowany do potrzeb i możliwości każdego. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko duży wybór profesjonalnych urządzeń, ale i szeroką gamę ciekawych akcesoriów, takich jak na przykład poduszka masująca Spokey Fit Seat.

Nasza oferta skierowana jest między innymi do szkół i klubów sportowych. Nieustannie poszukujemy nowych produktów, by wzbogacać nasz asortyment. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

Oferujemy poduszkę masującą Fit Seat marki Spokey – lidera wśród producentów sprzętu sportowego. Spokey od lat tworzy najwyższej jakości produkty, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród użytkowników.

Poduszka masująca Spokey Fit Seat to doskonałe, proste urządzenie do masażu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Sprawdzi się podczas ćwiczeń równoważnych, koordynacji ruchowej oraz w masażu stóp. Doskonale odciąża i trenuje mięśnie kręgosłupa. Została wyposażona w specjalne wypustki masujące, które mają właściwości antypoślizgowe oraz pobudzające receptory czuciowe ciała.

Poduszkę masującą Spokey Fit Seat docenią szczególnie osoby, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej. Wymusza tzw. siedzenie dynamiczne, czyli stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych i odciąża oraz trenuje mięśnie i stawy kręgosłupa. To świetna profilaktyka, a także leczenie bólu kręgosłupa.

Parametry

Średnica: 32,5 cm

Napisz ocenę

Poduszka masująca Spokey Fit Seat

Poduszka masująca Spokey Fit Seat

Poduszka masująca Spokey Fit Seat.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu