Bosu piłka z linkami trener równowagi Hertz

299,00 zł

  7 już sprzedano.

Bosu piłka z linkami trener równowagi Hertz.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Bosu piłka z linkami, trener równowagi Hertz

 

Oferujemy Państwu świetny przyrząd, który sprawdzi się podczas profesjonalnych treningów sportowych oraz w zajęciach fitness – Bosu piłkę z linkami, trenera równowagi Hertz. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnorodnego sprzętu sportowego, w tym ciekawych, nowoczesnych akcesoriów, które urozmaicą codzienne ćwiczenia i pomogą kreować rozmaite gry i zabawy.

Nasza oferta obejmuje urządzenia i akcesoria wysokiej jakości, które będą idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Docenią je użytkownicy w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania. W naszym asortymencie coś dla siebie znajdą miłośnicy wszystkich dyscyplin sportowych.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi produkty marki Hertz – lidera wśród firm produkujących sprzęt sportowy. Produkty tej marki są niezawodne, wytrzymałe, a przy tym estetyczne.

Bosu piłka z linkami, trener równowagi Hertz to doskonały przyrząd do treningu funkcjonalnego, którego celem jest zwiększenie siły, wytrzymałości, szybkości, koordynacji oraz ogólnej sprawności fizycznej i wydajności organizmu. Może być stosowany w profesjonalnym treningu sportowym i w zajęciach fitness. Sprawdzi się również w domowym zaciszu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Składa się z dwóch części: gumowej powierzchni oraz statycznej podstawy. Na płaskiej stronie może być wykorzystywany jako step, na wypukłej natomiast jako piłka.

Bosu piłka z linkami, trener równowagi Hertz została wyposażona w uchwyty na elastycznych gumach, co pozwala na realizację treningów o różnej dynamice i w różnych pozycjach. W zestawie znajduje się pompka.

Parametry:

Średnica: 58 cm

Wysokość: 25 cm

Napisz ocenę

Bosu piłka z linkami trener równowagi Hertz

Bosu piłka z linkami trener równowagi Hertz

Bosu piłka z linkami trener równowagi Hertz.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu