Bramka do unihokeja Spokey Mirar Zobacz większe

Bramka do unihokeja

140,00 zł

  2 już sprzedano.

Bramka do unihokeja Spokey Braza.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Bramka do unihokeja

 

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo duży wybór różnorodnego sprzętu sportowego, w różnych przedziałach cenowych, w tym także niezbędny sprzęt do gry w unihokeja. Bardzo rzetelnie i skrupulatnie wybieramy produkty do naszej oferty. Zależy nam na tym, by przekazywać w Państwa ręce wyłącznie to, co sprawdzone i solidne, a przede wszystkim bezpieczne, taka też jest bramka do unihokeja Spokey Braza.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy renomowanych marek, który będzie doskonałym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej czy klubu sportowego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie króluje aktywność fizyczna. Do tej aktywności chcemy Państwa zachęcać na każdym kroku. Pomaga nam w tym wysokiej jakości sprzęt, który mamy w ofercie.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu różnorodny sprzęt sportowy do unihokeja, między innymi solidne bramki wyprodukowane przez znaną markę Spokey. Produkty tej firmy cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników od wielu lat. To jakość, której warto zaufać.

W naszym asortymencie znalazła swoje miejsce lekka i niezwykle wytrzymała, składana stalowa bramka do unihokeja Spokey Braza, która sprawdzi się przede wszystkim podczas rozgrywek w hokeja na trawie. Model ten można wyjątkowo łatwo przytwierdzić do powierzchni trawiastych, dzięki zastosowaniu solidnych, stalowych igieł. Bramka może być stosowana w halach i na boiskach zewnętrznych.

Parametry:

Wysokość: 60 cm

Szerokość: 90 cm

Głębokość: 40 cm

 

Napisz ocenę

Bramka do unihokeja

Bramka do unihokeja

Bramka do unihokeja Spokey Braza.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu