Bramka do unihokeja Spokey Mirar Zobacz większe

Bramka do unihokeja Spokey Mirar

115,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  8 już sprzedano.

Bramka do unihokeja Spokey Mirar.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Bramka do unihokeja Spokey Mirar

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo między innymi sprzęt niezbędny do przeprowadzenia rozgrywek w unihokeja. To dyscyplina lubiana nie tylko przez szkolną młodzież. Unihokej to rozrywka dla każdego. Biorąc pod uwagę Państwa zamiłowania i pasje, nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe, ciekawe produkty. Nasza oferta jest bogata i różnorodna.

Sprzęt sportowy, który oferujemy, jest niezwykle solidny, wytrzymały i estetyczny. Sprawdzi się zarówno w szkołach, jak i klubach sportowych. Będzie doskonałą motywacją do ćwiczeń i kreowania różnorodnych gier i zabaw.

Cechy produktu

Bramka, którą oferujemy, została stworzona przez renomowaną markę Spokey. Firma ta od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej klasy. Z udziałem doświadczonych instruktorów i sportowców tworzy produkty solidne i niezawodne.

Oferujemy lekką i wytrzymałą Bramka do unihokeja Spokey Mirar, którą w łatwy i szybki sposób można złożyć. Bramka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wysoką wytrzymałość produktu. Zastosowanie stalowych igieł pozwala na przytwierdzenie bramki np. na powierzchni trawiastej. Model ten przeznaczony jest do gry rekreacyjne. Sprawdzi się zarówno w obiektach zamkniętych, jak i otwartych.

Parametry:

Wysokość: 90 cm

Szerokość: 115 cm

Głębokość: 50 cm

Napisz ocenę

Bramka do unihokeja Spokey Mirar

Bramka do unihokeja Spokey Mirar

Bramka do unihokeja Spokey Mirar.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu