Piłka nożna Select Samba Zobacz większe

Piłka nożna Select Samba

59,00 zł

Piłka nożna Select Samba.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka nożna Select Samba

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników piłki nożnej, oferujemy duży wybór różnorodnych piłek, w różnych przedziałach cenowych. Nasza oferta skierowana jest między innymi do szkół i klubów sportowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prym wiedzie aktywność fizyczna.

W naszej ofercie znajdą Państwo solidny i wytrzymały sprzęt sportowy, wyłącznie znanych i cenionych marek. Wybieramy tylko to, co najlepsze. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę oraz pomoc personalnego doradcy. Istnieje u nas także możliwość zakupów na raty.

Cechy produktu

Select to najczęściej wybierana marka zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Do produkcji wybiera wyłącznie solidne i wytrzymałe materiały, dzięki czemu w ich ofercie widnieje sprzęt sportowy najwyższej jakości.

Piłka nożna Select Samba została wykonana z wysokiej jakości materiałów syntetycznych (TPY 2000 „shiny”). 32-panelowa konstrukcja oraz precyzyjne, ręczne szycie gwarantują wyjątkową wytrzymałość i odporność na ścieranie oraz różnego rodzaju uszkodzenia. Piłka jest bardzo stabilna w locie. Zwrotny zawór butylowy i lateksowa dętka sprawiają, że piłka dobrze zachowuje swój kształt. Select Samba jest miękka i świetnie sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Piłka przeznaczona jest na boiska trawiaste. Posiada atest IMS – International Matchball Standard, co gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Rozmiar: 5

Napisz ocenę

Piłka nożna Select Samba

Piłka nożna Select Samba

Piłka nożna Select Samba.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: